Контакт
   English

 

 English

     
08 Logo MPEkonomija Biro za metrologija H C MK

Регистрирај се

(optional)
Контакт слика
Адреса:
Бул.Јане Сандански 109а


Скопје
1000
Р. Северна Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
++389 2 240 3676
Факс:
++389 2 2444 677
Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Останати информации:

Kонтакт лице за комуникација со граѓани, кои што имаат некаков вид и степен на попреченост, со цел укажување на помош. Билјана Атанасов biljana.atanasov@bom.gov.mk Тел. (02) 2 403 676 локал 030